SANKİ ANA AVRAT KÜFRETTİM !

0
45

Söylemesem Olmaz programının sunucusu Seda Akgül, bu kez İrem Derici’yi hedef aldı.

Ünlü ses sanatçısı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde Dr. Mehmet Öz’ün halka bulunduğu tavsiyeye verdiği tepki ile gündeme damgasını vurmuştu. Dr. Mehmet Öz’ün ”Karantina günlerini sex yaparak geçirin.Eşlerinizin yüzüne bakarak sinirlenmektense bebek yapmak en iyisi.” şeklindeki tavsiyesine sessiz kalamayan İrem Derici, ”Yalnızlar da masturbasyon mu yapsın ? Şu dönemde kimsenin aklına gelmez sex. Geldiyse de geldiği gibi gider.Mesela ben anneme ne zaman sarılabileceğimi düşünüyorum.” şeklinde yanıt verdi.

Akgül, Derici’yi hedefe alarak “Bize ne kardeşim senin tekil cinsel hayatından… Mecbur musun açıklamaya…” diyerek yanıt verince İrem Derici, hemen canlı yayına bağlandı ve çıldırmakla kalmayıp şu ifadeleri kullandı:

“Sanki küfür etmişim gibi bipliyorsunuz anlamıyorum. Yapılan montaj nasıl işinize gelirse öyle yapılmış. Öyle bir lanse ediyorsunuz ki sanki ben ana avrat küfür etmişim gibi… Her şeyi çarptırmanıza izin vermeyeceğim. Siz de öyle bir konuşuyorsunuz ki ekran önünde prensescilik oynuyorsunuz. Bir şeyi yapacaksanız tam yapın sonraki bölümü de verin.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz