İREM BULUT, ÇIĞIR AÇMAYA DOYMUYOR !

0
60

Geçtiğimiz aylarda Malatya’dan İstanbul CİNE5 TV’ye haber editörü olarak transfer olan İrem Bulut, yeniliklere doymuyor. Kısaca İrem Bulut’un kim olduğunu hatırlayalım…

Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan İrem Bulut, 2018 yılında okurlarının beğenisine sunduğu Babamdan Önce kitabını çıkararak sanat dünyasında adından söz ettirmeye başlamıştı.Kısa dönem köşe yazarlığı yaptığı bilinen sanatçı,ilk reklamını MÜGE ANLI ile yaptıktan sonra sanat hayatını devam ettirirken CİNE5 TV’ye haber editörü olarak transfer olmuştu.

Haber ve reklam editörlüğüne devam ettiği sırada Malatya’da ”KAFADAR MİKROFON” adlı ve soru-cevap şeklinde bir sokak programı geliştirme ve sunma kararı aldı. Sosyal medya hesabında ise ”KAFADAR MİKROFON” programının yapımını CİNE5 TV’nin sunuculuğunu da kendisinin üstlendiği paylaştığı andan itibaren soru yağmuruna tutuldu.

Hayranlarının sorularına kayıtsız kalmayan Bulut, ”Ülkece hatta dünyaca zor günler geçiriyoruz.Korona bir savaş ve hepimiz bu savaşta cenk ediyoruz.Programımız ise hepimizin sağlıkla,zaferle çıkacağı bu savaştan hemen sonra başlayacak.Teknik ekip olarak hazırız.İlk olarak Malatya’da başlayacağız.Sokakta sunacağım bir program olacak.Soru-cevap şeklinde geliştirdiğimiz programımız reklamsal talepleri de karşılamaya müsait.Programla ilgili gelişmeler için Kafadar Mikrofon’un İnstagram sayfasını takip edebilirsiniz.Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.Sağlıkla kalın, EVDE KALIN.” diyerek program hakkında bilgiler verirken sosyal izolasyon için sübliminal mesaj vermeyi de unutmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz