ilk fotoğraf geldi! Georgina Rodriguez ve C.Ronaldo

0
8
Cristiano Ronaldo ile model sevgilisi Georgina Rodriguez'in kızı üç yaşına girdi.

Annesi de minik bebeğin üç yıl önce doğduktan hemen sonra çekilen ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yeşil sahaların yıldızı Cristiano Ronaldo ile model sevgilisi Georgina Rodriguez’in tek biyolojik çocuğu olan Alana üç yaşına girdi.

26 yaşındaki Arjantinli model Rodriguez de kızının yeşin yaşını, üç yıl önce doğduğu gün çekilen pozunu sosyal medya sayfasında paylaşarak kutladı. Rodriguez, Alana ile çekilen pozunu “Üç yıl önce minik meleğimle” mesajıyla paylaştı.

2016 yılında, Madrid’de ünlü bir moda firmasının mağazasına alışverişe giden Ronaldo, orada Rodriguez ile tanıştı. Genç kadının anlattıklarına göre de çift, birbirlerine ilk görüşte aşık oldu. Rodriguez, kendisinin satış asistanı olarak çalıştığı mağazada karşılaştıktan bir gün sonra bir başka moda etkinliğinde de karşılaştıklarını anlattı.

Georgina Rodriguez sözlerini şöyle sürdürdü: ” Daha sonra iş çevremin dışında başka bir mekanda sohbet ettik. Bu her ikimiz için de ilk görüşte aşktı” diye konuştu.Küçük bir kasabada doğup büyüyen, garsonluktan tezgahtarlığa birçok iş yapan genç kadın şimdi, belki de bir zamanlar hayalini bile kurmadığı bir hayatı yaşıyor. Yanında hayatının aşkı ve çok sevdiği dört çocukla birlikte.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz