Deniz Seki’nin canlı performansı kavga çıkardı: Sen beni işten attırdın!

0
93
İbrahim Tatlıses’in 9 yıl aradan sonra tekrar ekran karşısına çıktığı İbo Show programına dün akşam Deniz Seki konuk oldu. Seki için “detone show” diyen şarkıcı Çağla’ya Deniz Seki çok sert bir yanıt verdi.

Deniz Seki, programda Ahmet Kaya’nın “Nerden Bileceksiniz” şarkısını seslendirdi.

Bazı dinleyiciler tarafından eleştirilen Deniz Seki, dün Twitter gündemine oturmuştu.

Seki için “detone show” diyen şarkıcı Çağla’ya Deniz Seki ise “Kendisine ait bir şarkısı bile olmayan Vücuduyla bir yerlere gelmeye çalışan kadın mı söylüyor bana bunları” diye cevap vermişti.

Tartışmaya Fulden Uras’ın da dahil olmasıyla Çağla, Instagram hikayesinden şunları söyledi:

“Fulden Uras’a söyleyeceklerim var. Demiş ki ‘Başlar ayak oldu, prim kasmaya çalışıyor. Deniz Seki niye cevap veriyorsun. Sen kimsin de Deniz Seki’ye laf ediyorsun?’ Ben hiç böyle yarışlara girmem. Hiç böyle şeyler yapmam. Ben 16 yaşında vokalistlikle hayatını sürdüren, günde 10-20 TL kazanan bir kızdım.

Sadece sesim güzel olduğu için beni işten attırdın, bu kız benden önce çıkamaz dedin, kıskandığın için. Bir kere sen ses konusunda yorum yapma hakkına da sahip değilsin çünkü gaklayamıyorsun bile. Demişsin ya ‘Başlar ayak oldu, ayaklar baş oldu’ diye. Evet sen de bir zamanlar baştın ama artık ayak oldun üzgünüm.”

DENİZ SEKİ’DEN SÜKUNET ÇAĞRISI
Deniz Seki, yaşanan tüm bu olayların ardından Instagram hesabından “Herkes bir şekilde gündemde olmaya çalışıyor anlıyorum. Çağla denilen kızcağızın da üstüne gitmeyin. Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapın ve olayı büyütmeyin” notunu düştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz